Nowy termin! – BIKE MARATON POLANICA-ZDRÓJ

Wysyłka numerów przedłużona do 20 kwietnia.
6 kwietnia 2020
Komunikat! – BIKE MARATON CZARNA GÓRA i WAŁBRZYCH
23 maja 2020
Wysyłka numerów przedłużona do 20 kwietnia.
6 kwietnia 2020
Komunikat! – BIKE MARATON CZARNA GÓRA i WAŁBRZYCH
23 maja 2020

W wyniku działania sił wyższych i trwającej w Polsce epidemii koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, a także w związku z decyzją władz administracyjnych i samorządowych oraz zespołu organizacyjnego, zaplanowane w terminie 16-17 maja 2020 r. zawody Bike Maraton Polanica – Zdrój oraz Runner’s Super Bieg Polanica – Zdrój zostają odwołane!

Proponowany nowy termin zawodów to:

wrzesień 2020r. – Bike Maraton Polanica – Zdrój

Szczegółowy termin zostanie podany w późniejszym terminie, o czym poinformujemy wszystkich zainteresowanych.
Podejmując tę decyzję, naszym najwyższym priorytetem pozostaje zdrowie i dobro zawodników, kibiców, oficjeli, społeczności lokalnej oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.
Decyzja poparta jest też zaleceniami oraz rekomendacjami Prezesa Rady Ministrów, Wojewody Dolnośląskiego i Państwowego Inspektoratu Sanitarnego.

Decyzja ma charakter administracyjny. Komitet Organizacyjny   przyjmuje ją ze zrozumieniem i deklaruje pełną gotowość do organizacji zawodów w nowym terminie.

    Wniesiona przez uczestnika opłata startowa  zostanie przeniesiona na nowy termin lub na inny wyścig lub bieg. Jeśli zawodnik nie zdecyduje się na start w nowym terminie lub przesunięcie opłaty, opłata startowa nie zostanie zwrócona, zgodnie z regulaminem.

Mamy nadzieję, że podjęcie tej decyzji z wyprzedzeniem, pozwoli Państwu zminimalizować koszty związane z podróżą, rezerwacjami noclegów itp.
W kolejnych tygodniach podamy więcej informacji związanych z oczywistymi zmianami wynikającymi z przełożenia imprezy – np. zaktualizowany program zawodów, dystanse, miejsce biura zawodów itp…
Głęboko wierzymy, że podjęta, niełatwa decyzja sprawi, że zawody w nowych terminach odbędą się w spokojnej atmosferze, pełnej pozytywnej energii oraz bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

                                                                   Komitet Organizacyjny.