Komunikat! – BIKE MARATON CZARNA GÓRA i WAŁBRZYCH

Nowy termin! – BIKE MARATON POLANICA-ZDRÓJ
20 kwietnia 2020
Walczymy o powrót do organizacji. Minister odpowiada.
27 maja 2020
Nowy termin! – BIKE MARATON POLANICA-ZDRÓJ
20 kwietnia 2020
Walczymy o powrót do organizacji. Minister odpowiada.
27 maja 2020

W związku z utrzymaniem decyzji rządu o zakazie organizacji jakichkolwiek imprez sportowych, wynikającym z trwającej epidemii koronawirusa SARS-Cov-2, po konsultacjach z władzami samorządowymi oraz naszymi partnerami podjęliśmy decyzję o odwołaniu imprez
– Bike Maraton Czarna Góra , który planowany był na 6 czerwca 2020 r.
– Bike Maraton Wałbrzych , który planowany był na 20 czerwca 2020 r.

Podejmując tą decyzję, naszym najwyższym priorytetem pozostaje zdrowie i dobro zawodników, kibiców, społeczności lokalnej oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Decyzja ma charakter administracyjny. Komitet Organizacyjny
   przyjmuje ją ze zrozumieniem i deklaruje pełną gotowość do organizacji zawodów w nowym terminie, który zostanie podany do wiadomości w późniejszym czasie.

Wniesiona przez uczestnika opłata startowa  zostanie przeniesiona na nowy termin lub na inny wyścig. Jeśli zawodnik nie zdecyduje się na start w nowym terminie lub przesunięcie opłaty, opłata startowa nie zostanie zwrócona zgodnie z regulaminem.

Głęboko wierzymy, że podjęta, niełatwa decyzja sprawi, że zawody w nowych terminach odbędą się w spokojnej atmosferze, pełnej pozytywnej energii oraz bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

                                                                   Komitet Organizacyjny.