Nowy termin! – BIKE MARATON JELENIA GÓRA

Każda pomoc się liczy !
26 marca 2020
Wysyłka numerów przedłużona do 20 kwietnia.
6 kwietnia 2020
Każda pomoc się liczy !
26 marca 2020
Wysyłka numerów przedłużona do 20 kwietnia.
6 kwietnia 2020

W związku z działaniem sił wyższych i trwającą w Polsce epidemią koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, decyzją władz samorządowych oraz zespołu organizacyjnego, zaplanowane w terminie 2-3 maja 2020r. zawody w ramach Jelenia Góra Trophy Maja Włoszczowska MTB Race oraz Bike Maraton Jelenia Góra zastają odwołane!

Proponowany nowy termin zawodów to:

5.09.2020 – wyścig Maja Włoszczowska MTB RACE XCO

6.09.2020 – wyścig Bike Maraton Jelenia Góra

Ze względu na międzynarodowy charakter tego wydarzenia informujemy jednocześnie, że terminy te mogą ulec zmianie, m.in. ze względu na decyzje UCI.

O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować.

Podejmując tą decyzję, naszym najwyższym priorytetem pozostaje zdrowie i dobro zawodników, kibiców, oficjeli, społeczności lokalnej oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.
Decyzja poparta jest też zaleceniami oraz rekomendacjami Prezesa Rady Ministrów, Wojewody Dolnośląskiego i Państwowego Inspektoratu Sanitarnego.

Decyzja ma charakter administracyjny. Komitet Organizacyjny   przyjmuje ją ze zrozumieniem i deklaruje pełną gotowość do organizacji zawodów w nowym terminie.

    Wniesiona przez uczestnika opłata startowa  zostanie przeniesiona na nowy termin lub na inny wyścig w ramach cyklu Bike Maraton 2020. Jeśli zawodnik nie zdecyduje się na start w nowym terminie lub przesunięcie opłaty, opłata startowa nie zostanie zwrócona zgodnie z regulaminem Bike Maraton 2020.

Mamy nadzieję, że podjęcie tej decyzji z wyprzedzeniem, pozwoli Państwu zminimalizować koszty związane z podróżą, rezerwacjami noclegów itp.
W kolejnych tygodniach podamy więcej informacji związanych z oczywistymi zmianami wynikającymi z przełożenia imprezy – np. zaktualizowany program zawodów, dystanse, miejsce biura zawodów itp…
Głęboko wierzymy, że podjęta, niełatwa decyzja sprawi, że zawody w nowych terminach odbędą się w spokojnej atmosferze, pełnej pozytywnej energii oraz bez obaw o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników.

                                                                   Komitet Organizacyjny.