Każda pomoc się liczy !

Zmiana terminu! – BIKE MARATON MIĘKINIA
13 marca 2020
Nowy termin! – BIKE MARATON JELENIA GÓRA
26 marca 2020
Zmiana terminu! – BIKE MARATON MIĘKINIA
13 marca 2020
Nowy termin! – BIKE MARATON JELENIA GÓRA
26 marca 2020

Obecna sytuacja dotyka nas wszystkich i każdemu coś odbiera. Brutalnie niszczy plany i paraliżuje naszą pracę.

Od lat spotykamy się na wyścigach MTB, na szosie, na biegach ulicznych i górskich. Nasza działalność to ciężka całoroczna praca, której kulminacja przypada na okres, w którym odbywają się nasze imprezy. Wiążą nas umowy i ustalenia ze sponsorami, partnerami, kontrahentami i władzami gmin oraz miast, w których odbywają się nasze wyścigi i biegi. Co roku startują w nich tysiące ludzi.

Wiemy że Wasze starty okupione są ciężką pracą, długimi przygotowaniami, zakupami sprzętu sportowego. Poświęcacie swój czas i swoje pieniądze. To wszystko może pójść na marne, bo jesienią i w przyszłym roku może nie być gdzie startować i gdzie rywalizować. Wielu organizatorów, w tym my, straciło realne możliwości przygotowania i zorganizowania jakiejkolwiek imprezy sportowej.

Wiosną mieliśmy dumnie wkroczyć w jubileuszowy 20. sezon Bike Maratonu. Planowaliśmy huczne obchodu Bike Maratonu nr 200, który również przypada na ten rok. Przygotowaliśmy w tym sezonie sporo nowości i zmian – w tym kolejne, nowe lokalizacje naszych wyścigów.

Jak będzie, kiedy będzie i co będzie – nie wiadomo. Niczego nie da się zaplanować i niczego przewidzieć.  Dlatego również my – tak jak inne branże i inni organizatorzy – boimy się, że po prostu możemy tego nie przetrwać i prosimy o Wasze wsparcie.

Organizator.