NIEWYKORZYSTANE OPŁATY STARTOWE 2020.

KLASYFIKACJA GENERALNA 2020- informacja Organizatora.
16 października 2020
Życzenia Świąteczne !
22 grudnia 2020
KLASYFIKACJA GENERALNA 2020- informacja Organizatora.
16 października 2020
Życzenia Świąteczne !
22 grudnia 2020

Kończymy więc Bike Maraton 2020 i zaczynamy przygotowania do Bike Maraton 2021! Jak co roku po zakończonym sezonie, nasza praca już skupia się na przygotowywaniu kolejnego sezonu.

Udało nam się w tym roku przeprowadzić 8 maratonów – mimo przeciwności, mimo niepewności i mimo trudności z jakimi jeszcze się nie spotkaliśmy. Oprócz Bike Maratonu “robiliśmy” jeszcze Szosowe Klasyki, Uphill Race Śnieżka, biegi górskie i musieliśmy się zmierzyć z przełożeniem etapowego Bike Adventure.

Przetrwaliśmy ten ciężki czas również dzięki Wam. I dzięki Wam oraz dla Was planujemy już kolejny sezon. Bogatsi o tegoroczne doświadczenia, biorąc też pod uwagę to, że rok 2021 może być podobny do tego, ale z nadzieją że przetrwamy to wspólnie i zobaczymy się na inauguracji sezonu 2021.

Koronawirus wprowadził sporo zamieszania również w naszym systemie opłat startowych, zwrotów i wybierania startów w ramach wykupionych przez Was pakietów. Dlatego proponujemy Wam poniższe rozwiązania. Mamy nadzieję, że lista naszych propozycji jest czytelna i rozwieje Wasze wątpliwości co do losu tegorocznych opłat startowych :

 1. Zwrot wpisowego rozważcie jako konieczną ostateczność. Prosimy, ale nie nalegamy.
 2. Wszystkie indywidualne opłaty startowe za Bike Maraton Miękinia 2020 przenosimy na inaugurację sezonu 2021 w Miękini (voucher o wartości opłaty startowej do pobrania w profilu zawodnika ).
 3. Wszystkie pakiety startowe od 3 do 8 startów – uznajemy za wykorzystane (jeśli ktoś wystartował min. 1 raz w sezonie 2020, to znaczy, że zaakceptował nowy regulamin z nowymi datami imprez i tym samym miał możliwość wykorzystania startów. Regulamin podany został w dniu 15.06.2020).
  Uwaga! 1 start z pakietu (jeśli jakiś pozostał) – przenosimy na inną dowolna edycję w sezonie 2021.(voucher o wartości opłaty startowej do pobrania w profilu zawodnika).
 4. Niewykorzystane starty z pakietów (w przypadku jeśli ktoś nie wystartował ani razu) oraz nadwyżka 9 do 12 startów przechodzą na sezon 2021 , z uwzględnieniem możliwej różnicy w cenie pakietów w przyszłym roku (możliwa dopłata do pakietu lub redukcja pakietu o 1 start, jeśli ktoś nie będzie mógł dopłaty zrobić.)(voucher o wartości opłaty startowej do pobrania w profilu zawodnika).

Procedura zwrotu (o zwrot można ubiegać się ostatecznie do 30.11.2020, po tym terminie Organizator nie przyjmuje wniosków o zwrot, zastosowanie będą miały w/w zasady pkt. 1- 4)) :

Jeśli ktoś chciałby otrzymać zwrot opłaty, proszę napisać do nas wiadomość na adres biuro@bikemaraton.com.pl , z zachowaniem powyższych i poniższych reguł :

 • Mail z adresu e-mail podanego podczas rejestracji !
 • Tytuł maila – zwrot opłaty startowej
 • Wiadomość musi zawierać informację za jaką imprezę mamy dokonać zwrotu oraz Nazwisko i Imię zawodnika
 • Wiadomość musi zawierać nr rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone środki.
 • Jeśli ktoś otrzymał fakturę na opłacone starty , wiąże się to z korektą faktury VAT, czyli najpierw będzie musiał potwierdzić otrzymanie korekty faktury, którą prześlemy na maila.

Zwrotów będziemy dokonywać w oparciu o zapisy ustawy z art. 15zp ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Czas zwrotu – 180 dni (liczone od czasu otrzymania przez nas prawidłowego maila z informacjami jak powyżej).