turn
Dystans FUN CLASSIC MEGA
GIGA
Godz. Startu 11.35 11.00 11.00 10.00
Rodzaj startu wspólny sektory sektory wspólny
Długość 13km 26km 45km 69km
Przewyższenia 450m 1020m 1850m 3020m
Stopień trudności
Trudność techniczna
Bufety na trasie 1 1 3 5
Bufet Meta tak tak tak tak
Limit wjazdu 9km-1h10m
(po limicie – zawodnik kierowany jest na  CLASSIC)
30km-3h
(wjazd po limicie – oznacza dyskwalifikację)
Zamknięcie trasy 17.00 17.00 17.00 17.00
Opis FUN: trasa łatwa technicznie, poprowadzono szerokimi, szutrowymi duktami leśnymi, z jednym trudniejszym technicznie odcinkiem, do przejechania przez każdego kto ma odrobinę kondycji. Do mety prowadzi szybki szutrowy zjazd, na którym należy zachować szczególną ostrożność.
CLASSIC: trasa wymagająca kondycyjnie, z kilkoma trudniejszymi fragmentami technicznymi. W większości prowadzi szerokimi duktami ale również wąskimi ścieżkami (naturalne singeltracki). Do mety prowadzi szybki szutrowy zjazd, na którym należy zachować szczególną ostrożność.
MEGA: trasa wymagająca kondycyjnie i technicznie, sporo trudnych i sztywnych podjazdów oraz technicznych zjazdów. Na trasie sporo naturalnych single tracków i wąskich leśnych duktów, zjazdy po kamieniach. Do mety prowadzi szybki szutrowy zjazd, na którym należy zachować szczególną ostrożność.
GIGA: trasa dystansu GIGA pokonuje dwukrotnie najciekawsze fragmenty dystansu MEGA. trasa wymagająca kondycyjnie i technicznie, sporo trudnych i sztywnych podjazdów oraz technicznych zjazdów. Na trasie sporo naturalnych single tracków i wąskich leśnych duktów, zjazdy po kamieniach. Do mety prowadzi szybki szutrowy zjazd, na którym należy zachować szczególną ostrożność.