Dziękujemy ! Thank You :)
6 marca 2020
Zmiana terminu! – BIKE MARATON MIĘKINIA
13 marca 2020
Dziękujemy ! Thank You :)
6 marca 2020
Zmiana terminu! – BIKE MARATON MIĘKINIA
13 marca 2020

Wszyscy z niepokojem śledzimy sytuację związaną z rozwojem koronawirusa na  świecie i w Polsce. Jesteśmy również w stałym kontakcie z władzami samorządowymi oraz innymi służbami, organami i instytucjami, od których zależą decyzje dotyczące organizacji imprez sportowych w naszym kraju.

Cały czas planujemy inaugurację Bike Maratonu w Miękini, ale sytuacja jest bardzo dynamiczna oraz nieprzewidywalna.  Nie wykluczamy możliwości przełożenia tej imprezy na inny termin.

Jako organizatorzy z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy profesjonalistami i dążymy przede wszystkim do zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom, widzom, mieszkańcom i wszystkim osobom związanym z organizacją naszych imprez.

Zrobimy wszystko aby zaplanowane przez nas w tym roku wydarzenia mogły się odbyć, jednak sytuacja w jakiej się wszyscy znaleźliśmy  może doprowadzić nas do trudnych decyzji, o których na pewno będziemy Was na bieżąco informować.

Prosimy, zrozumcie nas oraz naszych Partnerów  – władze miast i gmin, w których organizujemy zawody. Nie są to łatwe decyzje, zarówno dla nich, dla nas, jak i dla Was.