iFON transmisja LIVE

BUFF partnerem Bike Maratonu 2021
26 maja 2021
LIMIT EDITION KOSZULKA ULTRA BIKE MARATON
17 czerwca 2021

Sponsorem transmisji LIVE z Bike Maratonu 2021 - jest firma telekomunikacyjna iFON.pl

iFON KolarzKlub to drużyna z pasją do kolarstwa. Zamiast DNA mają MTB a do działania nakręca ich rower. 6 lat temu powołali swój pierwszy skład na zawody.iFON KolarzKlub to drużyna z pasją do kolarstwa. Zamiast DNA mają MTB a do działania nakręca ich rower. 6 lat temu powołali swój pierwszy skład na zawody.

Rok później utworzyli fundację “Kolarz” oraz uruchomili pierwszy w Polsce amatroski klub tylko dla kolarzy, wyposażony w profesjonalne trenażery. Następnie zaczęli organizować zgrupowania kolarskie w Hiszpanii, a obecnie mają swój dział zajmujący się promocją kolarstwa za pomocą wideo i transmisji w Internecie z wydarzeń sportowych znany jako KolarzTV.

Zawodnicy iFON KolarzKlub to głównie mieszkańcy Mazowsza i woj. łódzkiego. W centrum Polski systematycznie zajmują miejsca na podium. Jednak ciągle im mało.

W tym roku podnieśli sportową poprzeczkę i postawili na starty w cyklu Bike Maraton.

Wraz z organizatorem imprezy będą również realizować transmisję z zawodów, starając się uatrakcyjnić przekaz osobom, które nie mogą uczestniczyć w zawodach, a także umożliwić kibicom śledzenie wydarzeń na wyścigu.

Sponsorem transmisji jest firma telekomunikacyjna iFON.pl

Kręcimy z emocjami!