iFON transmisja LIVE

BUFF partnerem Bike Maratonu 2021
26 maja 2021
LIMIT EDITION KOSZULKA ULTRA BIKE MARATON
17 czerwca 2021
BUFF partnerem Bike Maratonu 2021
26 maja 2021
LIMIT EDITION KOSZULKA ULTRA BIKE MARATON
17 czerwca 2021

Sponsorem transmisji LIVE z Bike Maratonu 2021 - jest firma telekomunikacyjna iFON.pl

iFON KolarzKlub to drużyna z pasją do kolarstwa. Zamiast DNA mają MTB a do działania nakręca ich rower. 6 lat temu powołali swój pierwszy skład na zawody.iFON KolarzKlub to drużyna z pasją do kolarstwa. Zamiast DNA mają MTB a do działania nakręca ich rower. 6 lat temu powołali swój pierwszy skład na zawody.

Rok później utworzyli fundację “Kolarz” oraz uruchomili pierwszy w Polsce amatroski klub tylko dla kolarzy, wyposażony w profesjonalne trenażery. Następnie zaczęli organizować zgrupowania kolarskie w Hiszpanii, a obecnie mają swój dział zajmujący się promocją kolarstwa za pomocą wideo i transmisji w Internecie z wydarzeń sportowych znany jako KolarzTV.

Zawodnicy iFON KolarzKlub to głównie mieszkańcy Mazowsza i woj. łódzkiego. W centrum Polski systematycznie zajmują miejsca na podium. Jednak ciągle im mało.

W tym roku podnieśli sportową poprzeczkę i postawili na starty w cyklu Bike Maraton.

Wraz z organizatorem imprezy będą również realizować transmisję z zawodów, starając się uatrakcyjnić przekaz osobom, które nie mogą uczestniczyć w zawodach, a także umożliwić kibicom śledzenie wydarzeń na wyścigu.

Sponsorem transmisji jest firma telekomunikacyjna iFON.pl

Kręcimy z emocjami!