DZIĘKUJEMY ZA TEN SEZON!

sobótka. ustawienie na starcie
8 października 2021
Kalendarz edycji Bike Maraton 2022.
22 grudnia 2021
sobótka. ustawienie na starcie
8 października 2021
Kalendarz edycji Bike Maraton 2022.
22 grudnia 2021

Za nami kolejny sezon...

Tak naprawdę – dla nas te dwa sezony zlewają się w jeden, bo od wiosny 2020, wszyscy żyjemy i martwimy się tym samym. Te dwa lata to ciągły stres i niepewność, nagłe zmiany, przekładanie terminów i odwoływanie imprez. To pisanie nie jednego scenariusza kolejnego Bike Maratonu, ale dwóch, trzech kolejnych i opracowywanie następnych awaryjnych planów.
Sezon trudny i wyjątkowy, ale rzeczywistość coraz bardziej przyzwyczaja nas do takich trudności. Poprzedni był jeszcze trudniejszy i jeszcze bardziej nieprzewidywalny

Po zakończeniu tego sezonu przyznaliśmy sobie przymusowy, dwutygodniowy urlop.

Dlatego dopiero teraz dziękujemy Wam za te ostatnie kilkanaście miesięcy. Za to że jesteście z nami, że nam ufacie, że chcecie u nas startować. Za to że pomogliście nam przetrwać ten trudny czas. Wiemy że Wam też nie było łatwo i lekko i że pandemia ma wpływ na wszystkie elementy naszego życia. Gorzej już było, dlatego musimy optymistycznie patrzeć w przyszłość! 😉

My jedziemy dalej i mamy nadzieję, że w tę podróż zabierzecie się z nami. Myślami, planami i decyzjami jesteśmy już w przyszłym sezonie. Dla nas koniec jednego sezonu to zawsze początek kolejnego – tu się nic nie zmienia.

Już wpadliśmy w wir przygotowań Bike Maratonu 2022. Przed nami kolejny rok z Bike Maratonem, Bike Adventure, Uphill Race Śnieżka, JG Trophy Maja Race, Szosowe Klasyki, cykl biegów górskich itd.

Wypatrujcie informacji od nas, bo wkrótce podzielimy się z Wami pomysłami i planami na przyszły rok!

Trzymajcie się ZDROWO!
Do zobaczenia niebawem.
Pozdrawiamy Was – Ekipa BM.