Działamy na rynku od 2001 r.

Zbudowaliśmy nasze marki od podstaw, nasz zespół składa się z ludzi, którzy czują pasję do tego co robią .

 GRABEK PROMOTION  specjalizacja marketing sportowy, realizujemy usługi typu full-service. Łączymy z powodzeniem kompetencje strategiczne i organizacyjne. Od dziesięciu lat produkujemy według własnej,  oryginalnej formuły masowe imprezy sportowo-rekreacyjne zaliczane do największych w Polsce w swoich kategoriach. Budujemy i wdrażamy efektywne strategie marketingowe oparte na sporcie. Wspomagamy zawodników, drużyny sportowe  i organizacje sportowe w ich rozwoju, tworząc i wdrażając dla nich skuteczne i efektywne strategie marketingowe.  Wspieramy realizowane dla naszych partnerów działania wykorzystując nowoczesne narzędzia reklamowe  i public relations.

Jesteśmy producentem największych imprez rowerowych  w  Polsce.  Ich rosnąca z roku na rok popularność i największa frekwencja to potwierdzenie  jakości i poziomu naszej organizacji. Zakres naszej działalności obejmuje:
– kompleksowe przygotowanie organizacyjne imprez
– realizację imprez w oparciu o własny zespół i zaplecze logistyczne
– marketing i promocję imprez realizowane w oparciu o ogólnopolskie media

SPONSORING SPORTOWY

Tworzymy i wdrażamy,  w oparciu o analizę rynkową,  kompleksowe strategie sponsoringowe dla firm i instytucji, które wiążą swoje budowanie wizerunku ze sportem i aktywnością fizyczną. Przygotowujemy pakiety sponsorskie dla naszych partnerów w oparciu o potencjał imprez własnych i imprez partnerskich.

Dzięki wyłącznym prawom jesteśmy w stanie zrealizować sponsoring celowo i precyzyjnie dostosowując go do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy specjalistami w zakresie zarządzania wizerunkiem poprzez działania sportowe wykorzystując do tego celu nowoczesne narzędzia reklamy i public relations.

Bike Maraton prestiż i ranga

Korzystając z doświadczenia w realizacji dużych imprez masowych możemy zaproponować profesjonalną realizację  imprez firmowych o charakterze sportowo-rekreacyjnym.  Projektujemy imprezy – eventy firmowe na zlecenie według własnych – oryginalnych pomysłów. Procedura obsługi klienta w ramach projektu obejmuje analizę potrzeb  w zakresie eventu, przygotowanie oferty dostosowanej do warunków określonych przez klienta, organizację i logistykę.

- UCI Marathon Series -