WEPA – PARTNEREM BIKE MARATON-ŚWIERADÓW ZDRÓJ

MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW. BM ŚWIERADÓW
16 września 2019
DOKŁADAMY GENERALKĘ 19+ FUN
11 października 2019

Miło nam poinformować, że do grupy partnerów BIKE MARATON – ŚWIERADÓW ZDRÓJ
dołączyła firma WEPA, która dołoży do pakietów dla zawodników swój produkt –  chusteczki higieniczne w zestawie 15×10 .

 

Grupa WEPA to średniej wielkości firma rodzinna, która produkuje wysokiej jakości papiery higieniczne dla europejskiego handlu detalicznego oraz rynku instytucjonalnego. Przy sprzedaży na poziomie około 1,2 miliarda euro i około 3800 pracowników w 12 lokalizacjach, WEPA jest trzecim największym producentem papieru higienicznego w Europie. Zakład w Piechowicach jest częścią Grupy WEPA od 2005 roku. Około 430 pracowników produkuje wysokiej jakości papier toaletowy, chusteczki higieniczne, chusteczki kosmetyczne, ręczniki kuchenne, ręczniki papierowe. W 2017 r. została zainaugurowana nowa maszyna papiernicza – bezpieczna inwestycja w lokalizację i przyszłość firmy.

WEPA jako firma rodzinna dba o dobre samopoczucie swoich pracowników. Dlatego czujemy się szczególnie odpowiedzialni i oferujemy atrakcyjne środowisko pracy. Przywiązujemy wagę do zrównoważonej polityki kadrowej, która charakteryzuje się niskimi wahaniami, długimi przywiązaniami z firmą i perspektywicznym planowaniem personelu.

W kontekście zakładowej promocji zdrowia w miejscu pracy pod hasłem AKTYWNIE. W RUCHU. ZDROWO odbywa się co roku w każdym zakładzie tydzień zdrowia, który zachęca do aktywności w sporcie razem z kolegami. Ponadto zewnętrzny serwis konsultacyjny ICAS zapewnia całodobową, anonimową i bezpłatną profesjonalną obsługę na wszystkich obszarach zawodowych i prywatnych.