30.06- 3.07.2018 – BIKE ADVENTURE ,DISCOVER, EXPLORE! challenge of the year


Piątek – 6 lipca

16:00 – 21:00 – BIKE EXPO – Ski Arena

16:00 – 21:00 – ULTRA Bike Maraton – biuro zawodów, weryfikacja zgłoszeń

 

Sobota – 7 lipca

08.00 – 20.00 – Bike EXPO – Ski Arena

08.00 – 17.00 – loteria „Jedziemy z Pomocą” – sprzedaż losów

08.00 – 10.30 – ULTRA Bike Maraton – biuro zawodów, weryfikacja zgłoszeń uczestników

09.00 – 11.00 – SONKO KIDS Bike Maraton – zapisy do dziecięcych wyścigów

09:00 – 11:00 – Skatepark – sesja treningowa – SP nr 1, ul. 1 Maja 32

11.00 – Strefa Dziecka – otwarcie – Ski Arena – Górny Parking

11.00 – ULTRA Bike Maraton – start: MINI, MINI ULTRA, MEGA ULTRA, GIGA ULTRA – Puchatek

11.30 – SONKO KIDS Bike Maraton – dziecięce wyścigi – Górny Parking

11:30 – Skatepark – przejazdy kwalifikacyjne – SP nr 1, ul. 1 Maja 32

12:00 – 13:00 – Skatepark – finały – SP nr 1, ul. 1 Maja 32

13.00 – 13.30 – SONKO KIDS Bike Maraton– dekoracje– Scena Główna – Ski Arena

13:30 – 14:00 – Skatepark – dekoracje zwycięzców – Scena Główna – Ski Arena

14:00 – 19:00 – Trek Enduro MTB Series – biuro zawodów – Górny Parking

14.15 – ULTRA Bike Maraton – dekoracje zwycięzców dystansu MINI – Scena Główna

15.00 – ULTRA Bike Maraton – dekoracje zwycięzców dystansu MINI ULTRA – Scena Główna

16.15 – ULTRA Bike Maraton – dekoracje zwycięzców dystansu MEGA ULTRA – Scena Główna

17.30 – ULTRA Bike Maraton – dekoracje zwycięzców dystansu GIGA ULTRA  – Scena Główna

18.00 – ULTRA Bike Maraton – dekoracje drużynowe i rodzinne  – Scena Główna

18.15 – Losowanie nagród – loteria „Jedziemy z Pomocą”

18:00 – 20:00 – Szosowy Klasyk – biuro zawodów – weryfikacja zgłoszeń uczestników

18:30 (18:45) – Skoki Nad Wodą – Eliminacje

19:30 – Występ MEZO na platformie 

20:30 – Skoki Nad Wodą – finały + dekoracja

 

Niedziela – 8 lipca         

7:30 – 9:00 – Trek Enduro MTB Series – biuro zawodów – Górny Parking

08.00 – 18.00 – Bike EXPO – Ski Arena

08.00 – 10.30 – Szosowy Klasyk – biuro zawodów – weryfikacja zgłoszeń uczestników

09.00 – Trek Enduro MTB Series – Start  – Ski Arena – Górny Parking

11.00 –  Szosowy Klasyk  – Start honorowy dystans PRO i FUN – Górny Parking

15.00 –  Szosowy Klasyk  –  Zamknięcie trasy

15.30 –  Szosowy Klasyk  – dekoracja zwycięzców – Scena Główna

16.15 – 16.25– Trek Enduro MTB Series  – dekoracja zwycięzców

17.00  – Skoki do wody – zawody indywidualne

17:30– Trek Enduro MTB Series  – dekoracja zwycięzców

18:30 Zakończenie Festiwalu

Translate »