Dodatkowy rabat dla uczestników Bike Maratonu.

UTRUDNIENIA W RUCHU 1-2.06 JELENIA GÓRA
30 maja 2019
Warto zobaczyć zamki i pałace Dolnego Śląska.
31 maja 2019

30 % rabatu na stoisku Nexelo

Podczas tegorocznego Bike Maratonu otrzymaliśmy od marki Nexelo nagrody o łącznej wartości aż 30 000 PLN. Nasz Partner Organizacyjny ceni sobie inicjatywy zrzeszające sympatyków kolarstwa   i turystyki rowerowej i zaznacza, że  lubi podkręcać też ducha rywalizacji. 😉 W związku z tym postanowił zrobić coś więcej!

Przeczytajcie zresztą sami: „Markę Nexelo rozwijamy dla Was, ale przede wszystkim dzięki Wam – i to dosłownie. Nasz Nexelo Test Team, który reprezentuje nas podczas Bike Maratonu i cyklu Szosowy Klasyk Via Dolny Śląsk, przekazuje nam praktyczne informacje dotyczące naszego asortymentu, dzięki czemu możemy rozwijać gamę produktów pod kątem jakości i użyteczności. Organizujemy również akcje promocyjne, podczas których zbieramy od Was informacje na temat naszej marki. Chcemy aby tak było i tym razem. Dlatego przygotowaliśmy dla uczestników Bike Maratonu dodatkową akcję promocyjną, w której każdy uczestnik otrzyma zniżkę w wysokości 30% na zakup produktów Nexelo bezpośrednio z naszego stoiska.”

Co musisz zrobić:

Odpowiedz na pytanie znajdujące się na kuponie a następnie oddaj je obsłudze stoiska Nexelo podczas Bike Maratonu 2019 aby otrzymać 30% zniżki na nasz asortyment.

Pamiętaj:

– Promocja obowiązuje podczas całego cyklu Bike Maraton 2019.
– Pełny regulamin konkursu i aktualny cennik dostępne są na stronie www.nexelo.pl w zakładce konkursy i regulaminy.
– Kupon jest ważny do 12.10.2019 (Finał Sobótka).

Kiedy możesz zrealizować kupon:

Kupon możesz zrealizować tylko na stoisku Nexelo i tylko podczas następujących edycji:

– Jelenia Góra – 02.06.2019
– Szklarska Poręba – 06.07.2019
– Ludwikowice Kłodzkie – 07.09.2019
– Sobótka – 12.10.2019

 

Pliki i dokumenty

Strona konkursowa: https://nexelo.pl/page/nexelo-30