CryoSpace partnerem Bike Maratonu!

Kierunek Miękinia. 14 kwietnia zaczynamy Bike Maraton!
11 kwietnia 2018
Jedziemy z pomocą kolejny sezon!
13 kwietnia 2018

W gronie partnerów Bike Maratonu pojawi się w tym roku CryoSpace, dzięki czemu już w Miękini będzie można skorzystać z kriokokomory CryoSpace. Komora będzie dostępna przez całą sobotę podczas Bike Maratonu, ale również już w piątek od godz. 16:00.

Będzie wiec okazja aby skorzystać z zabiegu zarówno dzień przed startem, jak i po zawodach, a zbawienny wpływ krótkiego przebywania w temp. do -195 stopni docenia coraz większa liczba sportowców.

Kriosauna CryoSpace to innowacyjny produkt,  w 100% polski. Zaprojektowany i produkowany w Polsce przez firmę “JBG-2” Sp. z o.o. Opatentowany system cyrkulacji azotu wewnątrz kriosauny zapewnia niemal taką samą temperaturę na wysokości ramion jak i stóp!

Seanse w kriokomorze mają m. in.  działanie przeciwbólowe, regeneracyjne i przeciwzapalne, natleniają i oczyszczają organizm, wspomagają produkcję endorfin, wspomagają produkcję kolagenu, przyspieszają metabolizm itd.

Pozytywne efekty terapii zimnem utrzymują się do kilku godzin po zabiegu. Z urządzenia CryoSpace regularnie korzystają najlepsi sportowcy, m.in. kolarze JBG-2 CryoSpace Team, Urszula Radwańska, Maja Włoszczowska, piłkarze Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok, siatkarze Zaksy Kędzierzyn Koźle i wielu innych. CryoSpace dostępne jest m.in. w CryoClinic w Warszawie i Poznaniu, Hotelu Podium w Wiśle, Centrum Medycznym Zaniewska w Olsztynie a od niedawna również w jednym z klubów All For Body we Wrocławiu.

CryoSpace i Bike Maraton – zaczynamy już w Miękini, 13 i 14 kwietnia.