BIKE MARATON HERO POSZUKIWANY!

limited edition koszulka Bike Maraton 2019
2 kwietnia 2019
BEZPŁATNE ZABIEGI W Kriokabinie CryoSpace !
11 kwietnia 2019

BIKE MARATON HERO POSZUKIWANY! WYSTARTUJ Z NAMI!

Chcesz po raz pierwszy wystartować w maratonie rowerowym, a nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz? Szukamy osoby, która podejmie rękawicę! Zapewnimy sprzęt, kolarski ubiór i będziemy towarzyszyć podczas trwania imprezy!

BIKE MARATON HERO, CZYLI KOGO SZUKAMY?

Jesteś świeżakiem? Nigdy dotąd nie wystartowałeś w jakimkolwiek maratonie, a zawsze o tym marzyłeś? Nie masz odpowiedniego sprzętu, a może po prostu nie wiesz, czy twój rower nadaje się na wymagające trasy? Miałeś zamiar zadebiutować w tym sezonie, ale jeszcze nie zabrałeś się za przygotowania? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

Potrzebujemy odważnego amatora, który zgodzi się wystartować po raz pierwszy w maratonie i zostać bohaterem reportażu w magazynie BIKE. Nie dla sławy i nie dla pieniędzy 😉 lecz w imię zdobycia doświadczenia i możliwości podzielenia się tym doświadczeniem z innymi amatorami.

Który wybrać cykl, jaki dystans, jakie warunki spełnić, jak przygotować siebie i sprzęt? Zdejmiemy z Was tę odpowiedzialność i poprowadzimy za rękę.

CO TRZEBA ZROBIĆ, ŻEBY ZOSTAĆ BOHATEREM?

1. Po pierwsze, zgłoś się do nas! Na zgłoszenia czekamy do końca kwietnia pod adresem: redakcja@magazynbike.pl. Napisz, dlaczego właśnie TY powinieneś zostać bohaterem naszej akcji. 5 maja br. ogłosimy wynik i skontaktujemy się z wybrańcem.

2. Po drugie, bądź gotowy zjawić się na starcie Bike Maratonu w Polanicy-Zdroju 11 maja br. My zajmiemy się resztą, co oznacza, że opłacimy Twoje startowe, dostarczymy ubiór (koszulkę, spodenki, kask, rękawiczki), sprzęt (rower Accent wypożyczony na tę okoliczność od firmy Velo), doradzimy, jak się przygotować kondycyjnie i psychicznie, czego się spodziewać.

3. Po trzecie, bądź gotowy dać z siebie wszystko i dojechać do mety! Z wydarzenia powstanie reportaż do kolejnego numeru Bike’a, a Ty wystąpisz w roli głównej (prosimy brać pod uwagę konieczność podpisania zgody na wykorzystanie wizerunku!).

Czekamy na zgłoszenia!

Tekst: redakcja MagazynBike.pl